X
Forum

Forum

Hliníkové vchodové ...
 
Notifications
Clear all

Hliníkové vchodové dveře s elektrickým zamykáním

5 Posts
4 Users
0 Likes
492 Views
(@petrp)
Estimable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 149
Topic starter  

Ahoj, potřeboval bych vyměnit vstupní plastové dveře do baráku za hliníkové, co pořádně těsní, izolují s nějakým elektrickým vícebodovým zámkem, který jde ovládat přímo z Loxone. Potřebuji mít variantu klika - klika, abych když jdu zvenčí nemusel pokaždé dávat povel na odemykání. Zamykáme jen když nejsme doma a večer. Máte prosím někdo doporučení na kvalitního dodavatele, výrobce? případně komu se vyhnout? Stávají plastové, co mám měli být "nejlepší" a jsem z nich špatný, dilatace léto - zima, zámek jde stuha, protože křídlo nesedí atd...

Děkuji Petr


   
Quote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

Ja daval do pasivu Internorm. Mam uplne stejnou funkcionalitu, jakou popisujes. 

Navic zevnitr funkce "panic out" nebo jak se to jmenuje. Proste vnitrni klika vzdy rovnou odemyka.

Jen cena neni vubec lidova.


   
ReplyQuote
(@fridlik)
Active Member
Joined: 3 years ago
Posts: 8
 

Ja dal do pasivu Inotherm. Moc pekne hlinikove dvere s luxusnimi parametry. Do dveri zabudovana ctecka otisku prstu + NFC (mozno pridat i ciselnik, ale to se nam nelibilo). Do loxone size lze pripojit jen tupe pomoci rele, kterym se da povel k odemceni. Protipanicke otevireni (kdykoliv vezmes zevnitr za kliku, tak se odemce zamek. Cena byla vyrazne nizsi nez co jsme meli nabidku na Internorm, no i tak to byla celkem raketa. Montaz od firmy byla take luxusni, pasky jsou samozrejmosti, podklad z purenitu taky.


   
ReplyQuote
(@petrp)
Estimable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 149
Topic starter  

Tak mi poslali nabídku od Internorm a cenově fakt síla - asi kvalita, ale.... díky za tip


   
ReplyQuote
(@kubrt_cz)
Estimable Member
Joined: 2 years ago
Posts: 167
 

Já mám (nejen) Al dveře od Dafe Plast (dělají i hliník - Schüco) ale byla to taky docela raketa... Nicméně máme je skoro 3m vysoké atd. Zkus poptat.


   
ReplyQuote
Share: