Forum

Forum

URL na vycitani ene...
 
Notifications
Clear all

URL na vycitani energy monitoru

7 Posts
4 Users
0 Likes
1,138 Views
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
Topic starter  

ahoj, nevim jestli jsem slepej, ale jak muzu co nejednoduseji vycist hodnotu spotreby z meraku ci teplotu nebo cokoli jineho pres URL/http?

ovladani tlacitek jsem nasel jak popsano zde na blogu...  jde mi vlastne jen o cislo (hodnota spotreby), kterou chci zobrazovat v jine aspx strance.

dekuji


   
Quote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3062
 

nejjednodusi bude udelat http vystup a tam tu hodnotu posilat. Ono ne vsechno jde vycist naprimo pres url, vetsina jsou websockets


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
Topic starter  

ale to musim mit na strane toho ASPX listener ne? nebo HTTP OUTPUT na loxonu funguje tak, ze on samotnej ma potom vlastni URL v ramci webserveru loxonu a muzu to zas vycitat jen kdyz ja potrebuju?


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3062
 

jo pockej, to mas vlastne asi pravdu. Ja si to pletu jedste s NodeRED, kterej umi takto vystavit tu hodnotu. Je fakt,ze HTTP output je vlastne volani externi url, nikoli vystaveni hodnoty.

 


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
Topic starter  

presne tak 🙂 nejakjsem zil v domeni, ze pro kazdy blok/hodnotu existuje URL kde bych si to mohl vycitat...


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

Posunul ses někam za ty tři roky? 🙂  Mám na jedné instalaci požadavek, že chtějí někde na monitoru zobrazovat hodnoty v reálném čase - např. tu spotřebu. Řeším, jak to udělat co nejuniverzálněji. Ideálně tedy cokoliv, co bude mít browser a dokáže poslat dotaz s nějakou pravidelnou aktualizací.


   
ReplyQuote
(@pavka28)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 309
 

@cybermole

uživatel:heslo@ipdresa:port/dev/sps/io/Zigbee_teplota_1/

když na konci doplníš hodnotu za lomítko  tak si ji do MS  přepíšeš

 

 
 

   
ReplyQuote
Share: