Forum

Forum

Světelné nálady
 
Notifications
Clear all

Světelné nálady

4 Posts
3 Users
0 Likes
1,344 Views
(@vasut)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 56
Topic starter  

Asi jsem natvrdlej, ale nejsem schopen rozchodit jednu jednoduchou věc. Mám na domě osvětlení dvou typů 1. klasický svítidla na 230V (AQ1), 2. RGB LED pásek (AQ2). Vše mám připojeno na blok osvětlení, kde mám připojena pohybová čidla na vstup MV, DENNÍ SVĚTLO mám připojené na DISMV. Tlačítko mám připojené na +. Náladu mám momentálně 1: vše zapnuto.

Nyní bych si chtěl nastavit, aby mi večer LED pásek svítil modrou barvou neustále a v momentě kdy mě chytne PIRko, tak by se barva změnila na bílou, a k tomu by se se ještě sepnul AQ1. Po vypršení času čidla by se to vrátilo zpět pouze na AQ2 - barva modrá.

 

Zkouším přidat nálady, zkouším automatiku  a prostě to nejde....většinou se dostanu do stavu, že mi běží nálada (modrá), ale na PIR to nereaguje. 

 

Už vážně nevím.Nemá někdo nápad?

 

Snímek obrazovky 2018 12 05 v 18.03.54
Snímek obrazovky 2018 12 05 v 18.03.30

 

This topic was modified 5 years ago by vasut

   
Quote
(@chucky)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 169
 

ahoj

asi bych na to sel pres uzivatelke rezimy a naladu modreho svetla bych spoustel na zaklade rezimu.... ostatnimi vystupy bych nechal tuto naladu prebit...

netestoval jsem ale asi jina jednoduzsi cesta neni...


   
ReplyQuote
(@vasut)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 56
Topic starter  

Tak jsem to zkoušel, ale stejně se nemůžu dopracovat toho, co chci....buď mi to reaguje na čidlo, ale po uběhnutí času se to nevrátí na ten stav modrého světla ale vypne se vše, nebo se na pir rozsvítí AQ1, ale na LED pásku zůstane modrá barva.

Ach jo...asi budu muset vyzkoušet podporu....


   
ReplyQuote
Jano
 Jano
(@jano)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 66
 

Urob si dve sceny, modru a tu druhu a v tej druhej tabulke co si postol, odskrtni v stlpceku "+" riadok "Vyp", jednoducho fajocka bude pri kazdej scene a pri "Vyp" nie. Teraz by si mal mat stav, ze ti ich nevypne ale bude len striedat... vyskusaj niesom si isty...

This post was modified 5 years ago by Jano

   
ReplyQuote
Share: