X
Forum

Forum

Ovládání radiátorů ...
 
Notifications
Clear all

Ovládání radiátorů a napojení na stávající Loxone instalaci

5 Posts
4 Users
0 Likes
1,448 Views
 Pepe
(@pepe)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 91
Topic starter  

Ahoj
Připadla mě druhá část baráku, kterou musím co nejdříve dát dokupy a potřeboval bych tam řídit vytápění. V budoucnu se ten byt bude předělávat komplet i s rozvody ale nyní na to není čas.

Máte někdo odzkoušené nějaké bezdrátové hlavice, které mají v sobě i teplotní senzor a šly by napojit na Loxone ? Našel jsem Netamo na Homekit, jsou ale jako dočasné řešení poměrně drahé a nemám navíc HomeBridge.

Děkuji za rady.

T.


   
Quote
(@chucky)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 169
 

Zdravím

bezdrátové hlavice loxone jsou tiché a spolehlivé

bohužel.... teplotní čidlo se nedá použít protože i když je teplota v radiátoru cca 36 stupňů což na radiátor není mnoho... tak čidlo v hlavici zkresluje o cca 2 stupně....

U tlačítka jsem taktéž nenašel uplatnění...


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

- Pokud ses applista tak homebridge je naprostej Must-Have 😉 na spoustu funkci uz nepouzivam loxone appku ale home. Ber to jako duvod to zprovoznit 😉

- Netatmo funguje pekne i skrz NodeRed


   
ReplyQuote
 Pepe
(@pepe)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 91
Topic starter  

Ok, asi to bude nevyhnutelné. Zkusím poptat, kdo by 2ks zrovoznil. Aktuálně nemám čas si s tím hrát. Ještě jsem na Alze našel hlavice Eve Thermo 2017. S tím se nikdo nesetkal ?


   
ReplyQuote
(@mikael)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 58
 

Mam v byte 3ks hlavice Danfoss Z-Wave. Teplotni cidlo se take neda pouzit a mam proto v mistnosti dalsi extra cidlo jenom na teplotu. Ale z tech 3 hlavic se mi jedna porad odpojuje a nejde pak na ni nastavit teplotu jinak nez lokalne. Zbyle 2 funguji bez problemu. Osobne bych uz sel radeji jenom do dratovych hlavic.


   
ReplyQuote
Share: