X
Forum

Forum

Ovládání audio Onky...
 
Notifications
Clear all

Ovládání audio Onkyo přes Loxone - volume slider

3 Posts
2 Users
0 Likes
1,166 Views
 Pepe
(@pepe)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 91
Topic starter  

Ahoj
neřešili jste někdo, když ovládáte v loxone například volume slider jedné zóny, jak dostat hodnotu ze zesilovače po zapnutí do slideru (aby se vědělo, že slider je nastavený na 30 procent) a jak následně dostat hodnotu ze slideru do ovládání hlasitosti zesilovače? Mám onkyo ale podle mě to bude podobné u všech zesilovačů.

Zatím jsem na to nepřišel :-/ To samé u tlačítka zapnutí - aby ukazovalo reálný stav zesilovače. (když ho například žena zapne přes aplikaci onkyo)

Děkuji!

 


   
Quote
Sedtronic
(@sedtronic)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 61
 

Tak co já vím, tak u Denonu ještě do starších modelů zesilovačů (např. AVR-X4300 ...) bylo možné číst přes HTTP requesty XML soubory, kde se rozparsovaly stavy zesilovače - co zrovna hraje, jaká je hlasitost atd. Jenomže snad od loňska to již možné není, takže já svůj Denon AVR-X4400H můžu v pohodě ovládat pomocí jejich protokolu (i každou zónu zvlášť), ale nemám možnost mít zpětně informaci, v jakém je stavu ..

Problém mám právě v případě, kdy se např. na telefonu vypne hudba přes Spotify, ale zesilovač je zbytečně zapnutý dál a topí ;). Kdybych měl možnost se z Loxonu dotazovat periodicky na stav, tak si ho v případě vypnutého zvuku vypnu..

Bude to chtít si přes nějaký Android simulator odchytit pomocí Wireshark originální komunikaci mezi Denon app a receiverem..

U Onkya bych udělal to samé..


   
ReplyQuote
 Pepe
(@pepe)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 91
Topic starter  

No ja jsem z toho uz neco byl schopen dostat, akorat nevim jak aktualizovat stavy tech virtualnich tlacitek popr slideru ...


   
ReplyQuote
Share: