X
Forum

Forum

Loxone - smazání vy...
 
Notifications
Clear all

Loxone - smazání vybrané statistiky

4 Posts
3 Users
1 Likes
2,253 Views
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
Topic starter  

Možná znáte, já jsme to objevil až nyní. Jak smazat pouze 1 vybranou statistiku.

Vlevo přejít na sd kartu a v horním menu vybrat Spravovat SD kartu:

spravvoat SD kartu

Otevře se vám okno se správou statistik, kde můžete vlevo vybrat statistiky, které si přejete smazat.

sprava statistik

S čím si ale nevím rady, jak smazat statistiku z dat, které vyčítám přes virtuální vstupy - konkrétně venkovní teplota z TČ Nibe (když vypadla elektrika, hodilo mi to teplotu -630°C) a nyní jsou v grafu údaje dost nepřehledné (díky velkému měřítku).

smazani statistiky

Statistiku jsem výše uvedeným postupem smazal (už ji ve volbě statistik ke smazání nevidím), ale ve vizu vidím tu historii pořád. Netušíte co s tím? Jak ji dostat pryč?


   
L reacted
Quote
(@_petr_)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 493
 

Nejspíš už dotaz nebude aktuální, ale třeba to využije někdo jiný. Narazil jsem na stejný problém, snažil se ho neúspěšně řešit s Loxone a pak jsem si web otevřel v jiném prohlížeči a tam graf nebyl. Nakonec se ukázalo, že se statistiky zřejmě ukládají do cookies. Stačilo je vymazat a graf zmizel.


   
ReplyQuote
Aleq
 Aleq
(@aleq)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 443
 

Do cookies asi ne, ty jsou omezeny na pár kilobajtů, ale viselo to zřejmě v cache. Zkuste ji smáznout a pak shift+F5 (force reload)


   
ReplyQuote
(@_petr_)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 493
 

Smazání cache opravdu nepomůže, teprve smazání cookies


   
ReplyQuote
Share: