X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

LED světla

3 Posts
3 Users
0 Likes
619 Views
(@orasare)
New Member
Joined: 2 years ago
Posts: 1
Topic starter  

Ahoj, jsem tu nový, resp. nově zaregistrovaný a chtěl jsem poprosit o radu. Mám provedenou loxone instalaci přes firmu a nyní vybírám světla. 

Většina mých požadavků na osvětlení byla, že mi stačí ovládat jas, teplotu netřeba - zde to půjde přes žárovku s E27 paticí + víceméně všechno mám obyčejné světla s žárovkami, které podporují stmívání. 

Moje otázka ale tedy je, když budu mít dimmer extension, jeké vybrat, resp. na jaké parametry se koukat u světel, které mají integrované LEDky v sobě? 

https://www.danlux.cz/led-zavesne-svitidlo-oracle-slim-round-4000k---90-2/ vybral jsem si toto, ale nevím, zda li půjde ovládat jas. 

Popravdě by se mi v tomto případě líbila i teplota barev, kterou bych třeba po 20:00 dal automaticky.

Díky za rady


   
Quote
Topic Tags
 Robb
(@robb)
Trusted Member
Joined: 3 years ago
Posts: 43
 

Ahoj,

u světel s integrovanýma ledkama sledovat hlavně jestli podporují stmívání. Zkoušel jsem jich hodně, většinou stmívat jdou, ale špatně. Buď se stmívají jen v malém rozsahu (40-70%), nebo blikají, nebo kombinace. U světla, které si vybral jsem si nevšiml poznámky o stmívání a s teplotou světla nepohneš. Je to trochu loterie.


   
ReplyQuote
(@pb318)
Active Member
Joined: 5 years ago
Posts: 9
 

@robb Daj si klasické žiarovky s vláknom, a stmievanie bude v pohode. 


   
ReplyQuote
Share: