X
Forum

Forum

Optimalizace Loxpla...
 
Notifications
Clear all

Optimalizace Loxplanu

22 Posts
9 Users
4 Likes
3,752 Views
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

šak to nemusí být ofiko návod, stačil by nějakej blog někoho kdo si to zapojoval sám s fotkama. Prostě aby to zvladne zapojit i někdo kdo to předtím nedělal. Já mám sice celé forum pročtené, ale i tak mám pocit že je to málo. Prostě rady od někoho zkušeného.

Mám pocit že na tom není nic složitého pro někoho kdo si zvladne sám postavit barak svepomoci jen nechci jet stylem pokus omyl a strávit na tom desítky hodin.


   
ReplyQuote
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
 

Pokud si chceš rozvaděč zapojovat sám, potřebuješ především jistou úroveň znalostí obecné elektroinstalace. Abys věděl co si v elektrice můžeš dovolit, co ne, co musíš udělat a co nesmíš udělat.

A to z žádnýho návodu nevyčteš...


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

Tak na tom asi pohořím...


   
ReplyQuote
 blaf
(@blaf)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 490
 

Tady na fóru je informací dostatek, aby to člověk zvládl. Ale to studium je na x měsíců. Nic uceleného jsem neviděl. 


   
ReplyQuote
storm8
(@storm8)
Eminent Member
Joined: 5 years ago
Posts: 24
 

já mám ve svém loxplanu hromadu zbytečností, které se mi ale nechce úplně mazat, protože je třeba někdy vužiju pro diagnostiku nebo se domnívám že se budou hodit v budoucnu. Nedávno jsem to ale začal řešit tak, že před nahráním do MS si udělám kopii ze které odmažu vše co tam nemusí být (analýza projektu + manuální odmazání nějakých dalších zbytečností). Loxplan má využití 66%, po vyčištění 55%. Nevýhoda ale je, že nemůžu automaticky zohledňovat změny provedené přes APP.


   
ReplyQuote
(@petrp)
Estimable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 149
 

@kobra23 Ahoj, dá se prosím plánovačka použít i na již zavedený loxplan, že by doděla takové ty propoje na centrální místnost atd, což nemám naprogramované? děkuji


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 

Ne. Ale můžeš si v ní udělat separátně svůj dům a to co vytvoří ti bude návodem k tomu, jak vyladit některé věci v stávajícím projektu. 


   
ReplyQuote
Page 2 / 2
Share: