X
Forum

Forum

Prodám 3ks 230V tri...
 
Notifications
Clear all

Prodám 3ks 230V triaků na stmívání světel

6 Posts
4 Users
0 Likes
1,107 Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3072
Topic starter  

Prodám 3ks 3-kanálových DMX triaků DMX302 DMX 230V na DIN lištu

chrome 2018 12 02 17 27 40

Původní cena za jeden byla $35, tzn cca 800Kč, nechám je za 600kč/ks. Jeden je chvilku používaný, další dva vůbec nepoužité.

Plně funkční, jeden chvilku používaný, další dva nepoužité. Plně funkční s Loxone DMX modulem.

Možný osobní odběr okolo Brna, případně poštou dle ceny balíku.


   
Quote
(@still)
Active Member
Joined: 5 years ago
Posts: 8
 

Dobrý den, měl bych zájem o tento tip  triakupokud je ještě nabídka aktuální?


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3072
Topic starter  

Jestli mate zajem, klidne Vam je necham, ale rovnou upozornuji, ze nejak zlobi. 

Neco v nich neni kvalitne udelano a obcas rusi 1-wire sbernici, dale pak muj vkus docela rychle odchazi. Z tech tri je jeden uz castecne spatny (po cca roce provozu), zbyle dva jsou funkcni.

Nakonec jsem je z rozvadece komplet vyndal a momentalne svetla jen spinam, protoze jsem zjistil, ze stmavovani stejne nevyuzivame.

Udajne pry v nich staci cosi vymenit za kvalitnejsi (bohuzel uz nevim co to bylo, jeslti nejaky kondenzator bo co) a pak behaji bez problemu.

Pokud i tak mate zajem, necham Vam vsechny tri za 1000kc.


   
ReplyQuote
(@petro)
New Member
Joined: 5 years ago
Posts: 4
 

Ještě pořád jsou k dispozici? Řeším prototyp celé elektroinstalace a jeden by se mi hodil na ověření technologického řešení i když nejsou 100 spolehlivé.


   
ReplyQuote
(@ichtis)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 62
 

Zajímalo by mně co by tam šlo vyměnit a jak to opravit, protože jsem doma za 4 roky vyměnil víc jak 20 ks těchto bílých a už mi odešly i 3 nové černé dimmery. Tohle se číňanum fakt nepovedlo 🙁 jsem z toho nešťastný, protože to měním jak ponožky 🙁 

 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3072
Topic starter  

@petro nene, nakonec sem je nechal se slevou, protoze jsou proste problemove.

 

 


   
ReplyQuote
Share: