X
Forum

Forum

Poptáváme cca 10 ks...
 
Notifications
Clear all

Poptáváme cca 10 ks zakládacích tvárnic Porit 600

5 Posts
4 Users
0 Likes
1,408 Views
(@sandra)
New Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2
Topic starter  

Zdravím,koupíme cca 10 kusů zakládacích tvárnic Porit 600 v rozměru 175x500x250.Bauhaus dodává pouze celé palety a nám bohužel 10 kusů chybí a nechce se nám objednávat další paletu o 48 kusech.Pokud někdo takto zakládal a zbylo mu ještě pár zbytečných kousků,dejte prosím vědět.Odvoz si samozřejmě zajistíme.Diky,Sandra


   
Quote
(@miratas)
New Member
Joined: 7 years ago
Posts: 4
 

https://www.vodnici.net/community/bazar-nabidkypoptavky/nabidka-5ks-porobetonovych-tvarovek-porit-rozmer-500x175x250-pevnostni-trida-p6

Mozna jich mam vic, spocital jsem to narychlo. Pokud mate zajem, Poslete mi na sebe kontakt na miratas zavinac email.cz


   
ReplyQuote
(@mates)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 26
 
Posted by: Sandra

Zdravím,koupíme cca 10 kusů zakládacích tvárnic Porit 600 v rozměru 175x500x250.Bauhaus dodává pouze celé palety a nám bohužel 10 kusů chybí a nechce se nám objednávat další paletu o 48 kusech.Pokud někdo takto zakládal a zbylo mu ještě pár zbytečných kousků,dejte prosím vědět.Odvoz si samozřejmě zajistíme.Diky,Sand

Ahoj kdyby ti to pomohlo tak mám Ytong P6-650 (200x249x499 mm) hladká


   
ReplyQuote
(@roman-b)
New Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2
 

Zdravím,

Sandro stále poptáváte Porit? Budu jej nejspíše v půlce května objednávat tak když to vyjde a bude mi z palety přebývat rád Vám jej nabídku. R.


   
ReplyQuote
(@sandra)
New Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2
Topic starter  

Ahoj, ano, je to stále aktuální a toto by bylo fajn řešení, nicméně doufám, že nejsi z opačného konce republiky 🙂 -my jsme Zlínský kraj (okres Vsetín). A máš nějak cca spočteno, že ti jich opravdu 10-15 zbyde? 🙂


   
ReplyQuote
Share: