Forum

Forum

Objednávka stmívačů...
 
Notifications
Clear all

Objednávka stmívačů D4C

8 Posts
5 Users
0 Likes
3,336 Views
 Bery
(@bery)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 379
Topic starter  

Zdravím, sháním dalšího stmívačového "blázna", který by si se mnou objednal ze skydance dimmery D4C na DIN lištu. Chtějí po mě totiž objednávku minimálně 30ti kusů. Já jich ale potřebuji jen 10. Číňan říká, že cena je 21,5 babky/ks. Měl by někdo zájem?


   
Quote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2193
 

Já bych potřeboval cca 30 ks ale D4 bez blikání po připojení na napájení.


   
ReplyQuote
 Bery
(@bery)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 379
Topic starter  

Chtěl jsem ještě zeditovat první příspěvek, nicméně jsem to už nestihl. Jedná se o to že jednotková cena za D4C je 21,5 dolaru, od 30ti ks je cena 17,5, od 200ks je 15,9. Pokud bych je chtěl předělat na proud 300mA tak se musí odebrat minimálně těch 30 kusů na 300mA. Poštu prej číňan spočítá dodatečně. Záruku udávaj 5 let. Český dovozce je T-led.cz Ale tam je maj za cenu pro mě nepřijatelnou. (Samozřejmě záleží kolik si číňan řekne za poštu). Ta by možná mohla bejt při nějaké hromadné objednávce lepší.

Teď k blikání: Myslím, že se tady řešilo že dimmery ze Skydance neblikají.


   
ReplyQuote
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
 

Chlapi ja mam od T-lad doma 4ks techto dimmeru (4CH - vetsi cerny) a jednou za cas se mi stane, ze nektery svetlo lehce problikne. Zatim nemam porafne vysledovano, ale zda se mi ze je to ve chvili, kdy se pripne zdroj pro tyto dimmery. 

Bliknuti neni nijal vyrazne a neni pri kazdem sepnuti zdroje. 


   
ReplyQuote
 Bery
(@bery)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 379
Topic starter  

Já mám zájem hlavně o ty bílé na DIN.


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1500
 

D4C jsou constant current?


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1886
 

Zo skydance je postovne 20-30 dol.
Poslu to DHL , TNT a pravdepodobne to skonci na colnici, treba stym ratat.
Co sa tyka prerabky, da sa to, je to ale piplacka. Niekedy sa menia aj cievky nie len rezistory.

Ten SW nieje v nich idealny, aj v opravenych sa stane ze bliknu.
A s tohoto je najviac sedivy @ager , ten by otom vedel rozpravat.


   
ReplyQuote
 Bery
(@bery)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 379
Topic starter  

Ano, constant current.

Pokud koupím ten stmívač z Tled, tak ty maj cenu více než 2x vyšší. Pokud jich vezmu 10, tak se už rozdíly smáznou a jsem na tom líp přímo z číny.

Předělávka je piplačka, proto jsem se ptal na předělání u nich a řekli mi že méně jak 30ks předělávat nebudou.

Nicméně jsem testoval jiný stmívač z aliexpressu 350mA na světle 300mA a funguje to a do světla jde pouze 302mA a příkon světla se shoduje s uvedeným na papíře, moc to nechápu. Pokud je tohle normální jev, nebylo by potřeba předělávat odpory ve stmívačích.


   
ReplyQuote
Share: