Forum

Forum

Nabízím - zbytek VZ...
 
Notifications
Clear all

Nabízím - zbytek VZT trubek, hadic a izolace

5 Posts
2 Users
0 Likes
568 Views
(@mz-cz)
Active Member
Joined: 3 years ago
Posts: 11
Topic starter  

Trubky na vzduchotechniku - 2x3m dn160, 1x 3m dn125, odřezky dn160, dn125, ploché 2ks 220x50 + krabice tvarovek (vesměs kolena 45°/125) + izolační návlek na DN160 (role 10m) + izolační návlek na DN125 (role 10m) + hadice Sonoflex DN160 (10m) a DN125 (10m). Trubky a kolena za odvoz, ostatní za 1000Kč celkem. Jen osobní odvoz, kousek od Plzně.


   
Quote
Topic Tags
 Pet
(@pet)
Active Member
Joined: 3 years ago
Posts: 5
 

Ahoj měl bych zájem o vše. Zastavil bych se pro to - jak moc spěcháš s odvozem?


   
ReplyQuote
(@mz-cz)
Active Member
Joined: 3 years ago
Posts: 11
Topic starter  

@pet ahoj, přehlídl jsem odpověď - myslel jsem, že přijde avízo do emailu. Trubky jsem už odvezl do sběru, mám tam už jen ty hadice a návleky. Budeš chtít?


   
ReplyQuote
 Pet
(@pet)
Active Member
Joined: 3 years ago
Posts: 5
 

Ahoj, omlouvám se za pozdní odpověď... Hele, nakonec mi to asi bude celé dělat firma. Možná by se to ale dalo nějak využít. Ale nevím, jestli se to vyplatí pro to jet z Brandýsa... Náhodou třeba si to předat někdy v okolí Prahy? Nepojedeš někdy třeba na výlet? 🙂

Díky,

P.


   
ReplyQuote
(@mz-cz)
Active Member
Joined: 3 years ago
Posts: 11
Topic starter  

Z Brandýsa, pokud to nespojíš s výletem, tak asi ne. Výhledově pojedeme na Zličín pro nábytek. Pokud budeš mít zájem, dám avízo dopředu. Je toho tak do kufru od kombíka. Nerad bych, aby mi to v kufru zůstalo a já neměl kam dát ten nábytek 😀


   
ReplyQuote
Share: