Dokončení polic a zakrytí dalších stěn v boudě

Dokončení polic a zakrytí dalších stěn v boudě

Tak jsem si dneska udělal zase budovatelský den. V pátek dorazily brusné pásy, takže jsem mohl dobrousit hrany polic a dodělat dvě podpůrné nohy.

Výsledek se myslím fakt povedl. Nohy jsou od sebe cca 2.5m-3m a přitom jsou police opravdu bytelné.

Bohužel, než do nich budem moct nastěhovat všechny naše věci, budu muset boudu důkladně uklidit. Je tam momentálně obrovské množství pilin a hoblin, stejně tak prachu a zbytků vaty. Takový alergikův ráj.

Jenže, nemá cenu to uklízet teď, když chci dělat ještě polici pod oknem a ponk v pravé části boudy. Takže tam zatím bordel nechávám 🙂

Police pod oknem chci zkusit udělat během týdne, s ponkem je to složitější. Jedna ze stěn ještě není zaklopená a nemá cenu zaklápět jen část, protože  tam vyjde přesně jedna deska, kterou ale můžu dát, až když budou dveře.

A protože jsem to s policema dneska zfouknul fakt rychle, pustil jsem se do zaklápění stěn. Ty už nejsou takový opruz jako strop, takže to docela jde i v jednom. A zase tím ušetřím nějaké peníze za placení chlapů.

Nakonec jsem zaklopil vlastně všechno co šlo. Dlouhou stěnu pod oknem jsem udělal téměř celou krom kusu u dveří tak, aby tam šla uchytit samostatná deska.

A stejně tak jsem dodělal západní stěnu s oknem. Zbývá tak jen ta malá stěna, co jde vidět vlevo za dveřma a kousek vlevo před dveřma (z pohledu z fotky). Ty holt až po dveřích.

Jinak co se týká dveří, tak tam se to stále posunuje. Naposledy (ve čtvrtek) mi bylo sděleno, že “to vypadá výborně, že už externí firma, co je nakonec kompletuje, dokonce objednala i skla a kování a příští pátek je bude finalizovat”. Tak jsem zvědav, jestli už se to opravdu stane, nebo bude nějaká další výmluva.

V týdnu, jestli bude čas, tak ještě nařežu lišty z desek a překryju spoje mezi deskama (hlavně na stropě). Ty nejsou vždycky úplně 100% u sebe a nevypadá to pěkně. Bohužel, desky nejsou úplně rovné, občas se vlní, a tak je vysledek trochu sparťanský. Ale za ty prachy…. A pak ještě tu polici a velký úklid může nastat :).

Pomohl Vám náš blog? Chcete nás podpořit? I málo udělá radost 😉
Become a patron at Patreon!
0 0 votes
Hodnocení články
Subscribe
Notify of
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x