Zabijácká ráčna

Zabijácká ráčna

Tak jsem dneska vyrazil na stavbu pokračovat v konzolích na žaluzie. Udělal jsme jednu a fous druhé…

zada (Small)

…. pak najednou hrk-škub-au. Křeč a bolest od ruky přes záda do hrudníku až jsem se nemohl pořádně nadechnout. Tak jsem chvilku přemýšlel, co to bylo, a vyzkoušel pokračovat v práci. No ani prd.

2016-07-24 13.31.39

Jak jsem tak utahoval šrouby na konzoli pomocí ráčny, tak jsem zřejmě nějak blbě cuknul rukou a komplet sem si zablokoval záda. Za vypečené bolesti jsem ještě zvládl slézt z lešení, lehl jsem si na připravené balíky plovoučky a volal I. že mě musí přijet vyzvednout a odvézt do nemocnice (tu pak obratem dovezl náš kamarád S., čímž nám nevím už pokolikáté vytrhl trn z prdele, za což mu opět patří obrovské díky).

HLM1b5923_urazov

Tuhle bolest jsem už dobře znal. To stejné se mi povedlo před necelým rokem při zdění. Tenkrát jsem to zkoušel 2 dny doma vyležet a do nemocnice jel až pak. Tentokrát jsem byl moudřejší.

Na pohotovosti jsem klasicky dostal injekci do zadku, k tomu prášky na doma. A pokud to bude postupovat jako minule, tak za dvě-tři hoďky opadne největší bolest, já se budu moct začít předklánět a zítra to bude ok úplně a já budu moct pokračovat na žaluziích ;-).

Pomohl Vám náš blog? Chcete nás podpořit? I málo udělá radost 😉

3 thoughts on “Zabijácká ráčna

  1. Mám známého maséra. Říkal že ty injekce jsou pekne svinstvo uvolni všechno né jen blokly sval, sice to pomůže, ale z dlouhodobeho hlediska to vůbec není dobré. Měl by ses odměnit a zajít si na opravdovou masáž

    1. Verim, ze to musi bejt poradnej drijak. Ono to uz jednou pomohlo, tak jsem vedel do ceho jdu. Vecer to jeste nebylo nic moc, ale rano jsem se uz mohl normalne hybat (ale je otazka, jestli vice nepomohly ty prasky).

      Nejakou masaz a relax bych si ale nechal libit ;-). Nejdrive ale prace, pak az zabava.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Subscribe without commenting