Forum

Forum

Notifications
Clear all

Hospoda PostCovidova

71 Posts
12 Users
6 Likes
5,442 Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
Topic starter  

@richard mel si prijet ;-). To cele vyhecujes a pak nic 😉


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2193
 

Já ještě stále rozdychávám ten Cloud od grilu Kamado Joe 🙂 To mě rozsekalo. Není konektivita, nelze grilovat, nebude se žrát, návštěva odchází hladová a nasraná domů. Ta představa mě dnes baví celý den.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
Topic starter  

@kobra23 Zrovna delam dalsi roastbeef a cele to fotim, takze z toho pak dam dohromady clanek.

Cloud a vse dnes jede jak ma, takze snad maso dopadne dobre. Ten vypadek se stal za tu dobu co to mam jednou, ale nepotesilo mne to, o tom zadna ;-).

Jinak, ono kdyz neni cloud, tak grilovat jde, ale clovek musi vcas zjistit, odpojit motor s klapkou a jet postaru, pekne rucne regulovat vzduch 😉


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1181
 

@l povidej mi o tom... vis jak rad bych vas viděl a sel mezi lidi? Místo toho ležím s antibiotkami a umírám bolesti (alergie na kyselinu acetylsalicylovou). Musíme udělat rychle follow up akci. Co ta víkendová akce?


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1886
 

@kobra23 to len gril, ale co ked vo verzii tesla 25x padne cloud a neodbocis doprava? 😀 😀 

@richard vikendova akce ktora bude cez tyzden ? ci o niecom neviem...

Inak Mercedes ma dobry odpich z miesta, len nechapem ze som videl zadne svetla 2x 
Zeby mal zlu navigaciu?


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
Topic starter  

@richard pravděpodobně to bude středa až pátek. Víkendu mají komplet plno. A Kolda by měl dnes ladit termín 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
Topic starter  

@smotek7 ten odpich byl naprosto neuvěřitelný.  Napoprvé když sem to nečekal me totálně dostal 🙂 


   
David reacted
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2193
 
Posted by: @smotek7

@kobra23 to len gril, ale co ked vo verzii tesla 25x padne cloud a neodbocis doprava? 😀 😀 

 

Hele, nevím jak to mají udělané, ale Teslu můžu normálně restartovat za jízdy.

Vypne se tablet, ale kola jedou a ty točíš volantem a jedeš. 


   
ReplyQuote
David
(@david)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 96
 

@smotek7

Chtěl jsem L. trochu povozit, tak to bylo delší trasou. A pak jsme u Rohlenky sjížděli. 😉


   
L reacted
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1500
 
Posted by: @l

@smotek7 ten odpich byl naprosto neuvěřitelný.  Napoprvé když sem to nečekal me totálně dostal 🙂 

To jste klucí ještě nejeli Teslou... 😉 


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1181
 

@pa-v-el ona se netestovala Tesla? Musím říct, ze mi po svezeni Kobrou nebylo fyzicky dobre. A to pry nebyla zahrata. 🤣


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
Topic starter  

Škoda, rozjezd Tesla vs amg bych chtěl vidět 🙂 


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2193
 

https://youtu.be/TaWjpIpAGeE

Na příští sraz dones potvrzení od doktora, že si ok a můžeme udělat testovací jízdu. 


   
ReplyQuote
Mira
 Mira
(@mira)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 263
 

@l ten mailing list by byl super, dám si na to speciální pravidlo 🙂

@smotek7 - jojo úplně mimo jsem byl 🙂 ale kdych si už nedal s manželkou na terase škopka, tak bych se sbalil a dorazil ... tak snak konečně příště ...


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1181
 

Ahoj, neni nejvyssi cas uz ladit dalsi sraz? Urcite by to chtelo v zari, nez tady zase neco na podzim vtrhne (virus, volby, uprchlici...) 


   
msk reacted
ReplyQuote
Page 4 / 5
Share: