Forum

Forum

Stavba svepomoci - ...
 
Notifications
Clear all

Stavba svepomoci - stavbyvedouci

6 Posts
3 Users
0 Likes
1,344 Views
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
Topic starter  

Ahoj,

jak u stavby svepomoci resite pro SU povinneho stavbyvedouciho?

Dela vam ho projektant, nasli jste nekoho tretiho popr. uplne jine reseni?

 


   
Quote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 

Můj projektant má stavební firmu a tak mi pro SÚ dal potvrzení, že to bude realizovat on. 


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
Topic starter  

Snad se nam taky uz podarilo nekoho najit. Jen me zarazilo, jaky je to problem. Nikdo se pod to v pripade stavby svepomoci popr. dodavatelsky podepsat nechce.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 

Nemyslím si, že by někdo nechtěl. Podívej se na inzertní servery, je tam mnoho nabídek, jen tě to bude stát od 2.500,- do 6.500,- za měsíc po celou dobu stavby, která u svépomocí netrvá tak krátce jako stavba u RD Rýmařov 3 týdny, nebo jako u stavebních firem co dělají zděné "rychlokvašky" za 3 měsíce a pak se 6 let soudíš.


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1503
 

Já jsem svépomocí dělal "jen" desku a mám v záloze kamaráda se stavební firmou, který mi to když tak posvětí kdyby SÚ něco chtěl. Tiše doufám, že když byl dům od firmy, tak se tím SÚ uspokojí 🙂

Trochu odbočím: nemáte někdo zkušenost s kolaudací teď někdy? Někdo mi říká, že když jsem začal ještě za starého zákona bude to kolaudace s návštěvou, druhý říká že návštěva bude vždy, třetí že i když jsem začal za starého, tak kolaudace (návštěva) už nebude. Ono to asi také záleží na konkrétním SÚ...


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
Topic starter  

My nakonec sehnali tchanova spoluzaka, co se nam pod to podepise. Takze taky pres znamost.

Kdyz jsem ale pred tim poptaval  "cizi", tak jakmile slyseli stavbyvedouci pro SU pro svepomocnou stavbu, tak ani nahodou. Ze to "za ty problemy a starosti nestoji za vsechny prachy sveta" (doslovna citace).


   
ReplyQuote
Share: