X
Forum

Forum

Bezšroubové svorky ...
 
Notifications
Clear all

Bezšroubové svorky na DIN lištu

106 Posts
26 Users
7 Likes
20 K Views
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

Nemám s tímto typem svorek zkušenost. Nějak nevím, jestli mám věřit nešroubovanému kontaktu. Ta kontaktní plocha mi přijde velmi malá proti šroubovanému spojení. Na druhou stranu wago svorky jsou konstrukčně dost podobné. Při průřezu 2,5mm to má psáno 20A, při 4mm 28A.


   
ReplyQuote
acter
(@acter)
Reputable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 256
 

No ja jsem psal o hromadne objednavce...ja urcite chci 2 krabice


   
ReplyQuote
acter
(@acter)
Reputable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 256
 
Posted by: kobra23

Má to tu hodnotu? Má smysl to kupovat?

Cena, kterou mi dal cesky PhoenixContact je 2,7€/kus .... upozornuju EURO

This post was modified 5 years ago by acter

   
ReplyQuote
KaZaN
(@kazan)
Reputable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 240
 

@acter kobra23 urcite myslel ty vychytany moduly s pojistkama.

Ano, taky celou dobu mluvím o hromadný objednávce, ale kyberkrtek ho ma ted na lopate, tak kdyz se vsichni rychle vyzvejkneme, mohl by ho rovnou zpracovat, typek si usetri jeden opruz s balenim, o postu se podelime a kdyz z nej vymackne slevku, budeme vsichni happy. S bezsroubovymi spoji nemam problém, na wagovky se dneska spojuje všecko všude bez problému. 


   
ReplyQuote
(@bobesch)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 30
 

Chápu to správně, že tohle se spíš používá kvůli estetické stránce a pořádku v rozvaděči? Že jinak by kabel šel rovnou na jistič? Já bych krabici taky objednal, ale konzultant elektrikář je momentálně na dovolený, tak abych pak nedostal pojeb že je to zbytečný (ikdyž chápu že to asi bude záležet na úhlu pohledu) a na druhou stranu bych pak byl nerad, kdyby přišel s tím že to bude používat taky a já to musel kupovat narychlo za plnou cenu...


   
ReplyQuote
acter
(@acter)
Reputable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 256
 

Nevim, ze bychom nekdy v prumyslu nasadili neco jineho nez perove svorky...za me OK

 

Ja na 100% chci 2 baleni...


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 
Posted by: Bobesch

Chápu to správně, že tohle se spíš používá kvůli estetické stránce a pořádku v rozvaděči? Že jinak by kabel šel rovnou na jistič? Já bych krabici taky objednal, ale konzultant elektrikář je momentálně na dovolený, tak abych pak nedostal pojeb že je to zbytečný (ikdyž chápu že to asi bude záležet na úhlu pohledu) a na druhou stranu bych pak byl nerad, kdyby přišel s tím že to bude používat taky a já to musel kupovat narychlo za plnou cenu...

Jde o to, že v rámci nechytré instalace se ti nestane, že by si něco přepojoval. Ale v rámci chytré je to celkem zásadní. Když to nastane, tak hýbeš jen s propojovacím kabelem v rámci rozvaděče a na kabelové vedení od spotřebiče nešaháš. Ale nevim hoši, nějak se mi ty svorky nezdají, mám po ruce jen kabel 1,5 a vůbec tam nedrží, teda pokud nedělám něco blbě. 


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
Topic starter  

Taky bych bral 2 balení  🤓 


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

Tak planý poplach,  jsem kokot, dával jsem to tam blbě 🙂 Jsou ok.


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
Topic starter  

Máš dost dlouhé odizolování? Strkáš to do správné díry?  🤣 


   
ReplyQuote
(@bobesch)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 30
 

Tak poprosím i já o 2 balení. 


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

taky vezmu 2 baleni


   
ReplyQuote
KaZaN
(@kazan)
Reputable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 240
 

Já teda potvrzuju 4 jo.


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

Udělám tabulku, jinak se z toho zblázním.

Já bych s tou objednávkou zas tolik nepospíchal. Navrhuji uzavření objednávky až po setkání v Žatci 16.11.2018. Kdo na setkání dorazí, může si svorky prohlédnout a rozhodnout se s objednávkou až tam. 

Tabulka zde.


   
ReplyQuote
(@skindr)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 124
 

Nepodařilo se někomu najít i 3fázové svorkovnice?


   
ReplyQuote
Page 3 / 8
Share: