X
Forum

Forum

Odkaz na aplikaci v...
 
Notifications
Clear all

Odkaz na aplikaci v Loxone vizualizaci.

20 Posts
4 Users
0 Likes
2,786 Views
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
Topic starter  

Můžu poprosit o nápovědu? Potřebuji v Loxone vizualizaci otevřít jinou aplikaci, takže předpokládám že to bude blok "webová stránka" kde bych měl vložit její URL. Mohl by mi někdo poradit jak získám URL aplikace v Iphone?

Konkrétně se mi jedná o to, že 2N vydala novou aplikaci pro komunikaci s interkomy z jejich produkce - 2N Mobile Video. Ještě jsem to ani nezkoušel protože to zase vypadá na to, že je nutná registrace a zřejmě to celé funguje na něčem podobném jako DynDNS - takže asi přes třetí stranu. Ale i tak by mě to spouštění jiné app v telefonu zajímalo 🙂  


   
Quote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Ahoj koldo, todle funguje tak, ze otevres url treba fb:// a vyskoci okno, ze chces pustit facebook. Musi to mít ta aplikace v sobe naprogramovane (neco jako je treba ve win prirazeni pripon pro program).  Chces to pro iOS nebo Android?

Edit: jeste jsem to hledal a mozna to pujde nejak obejit  https://github.com/EddyVerbruggen/Custom-URL-scheme


   
ReplyQuote
(@skindr)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 124
 

Trošku mimo, ale pozor na to 2N, co jsem slyšel, tak si tuto službu nechají zaplatit. To samé už provedl i Paradox. S novými IP 150 se už nepůjde připojit napřímo. Jen za 25$  přes jejich server.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
Topic starter  

@Dáda : je to pro iOS (iphone)

@skindr : Jasně dnes jsem to zkoušel a taky jsem na to přišel. Mají to zpoplatněné.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
Topic starter  

@skindr  -Ty máš nějaké zkušenosti s Paradoxem? 


   
ReplyQuote
(@skindr)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 124
 

Určitě, kromě propojení s Loxone. To jsem ještě nedělal. A bohužel díky jejich nové taktice ani dělat nebudu.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
Topic starter  

Aha tak to já mám integraci udělanou snad kompletní. Pojedeš do Brna na ten sraz?

Mám totiž i ten jejich HD77 PIR s kamerou a potřeboval bych to trošku poupravit. Na tu kameru se totiž standardně nedá dostat, jen když ji povolí v jejich aplikaci a to jen po určitou dobu. Potřeoval bych zjistit jestli se dá tato doba nastavit?

Jinak s alarmem jsem zatím spokojen. Dokonce jsem si troufnul na virtuální vstupy. Nevím ale jak vyřešit zastřežení domu (4 podsystémy) na noc? Chtělo by to zastřežit 3 podsystémy okamžitě bez odchodového času a bez pípání.  


   
ReplyQuote
(@skindr)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 124
 

Do Brna to nestihnu, doufám, že popíšete nějaké závěry. 🙂

Na to čidlo mrknu, popřípadě můžu zjistit přes helpdesk.

Kódování na noc: u čidel, které nemají hlídat, nastavíš funkci Stay. Při kódování použiješ Stay ne ARM. To je vše. Čidla s funkci Stay nebudou hlídat, zbytek domu bude zakódován.

Já chtěl propojit Paradox s Loxone u sebe, ale ta jejich nová taktika mě vytočila. Spadli na úroveň Jablotronu.

Co se týče propojení, jak ho aktivně využíváš ve svém domě? A nešlo by nahradit jejich app pomocí Loxone? Pomocí funkce key bych to dokázal ihned. ale je to omezení bezpečnosti. Ideálně by bylo poslad kód přes Loxone.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
Topic starter  

No právě já tu jejich app vůbec nepoužívám a vše ovládám přes loxone 🙂 Vůbec nic od nich nepotřebuješ všechno jde krásně z loxone a navíc využívám vstupy od paradoxu jako digitální vstupy pro Loxone a naopak výstupy z loxone mám připojené jako virtuální vstupy do Paradoxu - funguje to nádherně. Žádné jejich app apodobně, jediné co od nich používám, je babyware pro naprogramování ústředny. 

Nevím odkud jsi - já z Kroměříže takže pokud bys chtěl, tak osobní schůzka je jen vítána 🙂 Zároveň bys mi mohl říct jak jsem to blbě zapojil 🙂


   
ReplyQuote
 Dawe
(@dawe)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 203
 

Koldo na pivě to probereme. Pár ústředen paradoxu jsem spojoval s Loxone, tak třeba něco vím, co budeš potřebovat. 😀


   
ReplyQuote
(@skindr)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 124
 

Jak tedy vzdáleně kóduješ? V babywaru si nastav ty spací zóny. Je to jen pár kliknutí u potřebných čidel. A hlavní výhoda, funkce Stay je zakódování bez zvuku.

Díky za pozvání, jsem z Vratimova.


   
ReplyQuote
 Dawe
(@dawe)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 203
 

Z Loxone přes RS232 pošleš přikazy na PRT3 tiskový modul.


   
ReplyQuote
(@skindr)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 124
 

To je samozřejmé, mě zajímá samotný příkaz. Lze nastavit Loxone tak, abych mohl zadat kód a povel jaký potřebuji? Nebo je zakódování řešené jen přes keyswitch.


   
ReplyQuote
 Dawe
(@dawe)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 203
 

Jasné všechno je to popsané tady:

http://www.paradox.com/Downloader/?T=URL&URL=/Documentation/Manuals/InstallationProgramming/APR3PRT3_ASCII-EP00.pdf

Kódování je na str. 13

 


   
ReplyQuote
(@skindr)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 124
 

Chápu, dám příslušný retězec pod virtuální výstup. Docela škoda. Nebyla by špatná virtuální klávesnice, který by ty čísla doplňovala.


   
ReplyQuote
Page 1 / 2
Share: