X
Forum

Forum

Nesehnatelné součás...
 
Notifications
Clear all

Nesehnatelné součástky a informace

7 Posts
3 Users
0 Likes
881 Views
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
Topic starter  

Ahoj, kdyby tu byl prosím někdo zkušený v oblasti elektro součástek zkusil by mě zasvětit jak to chodí v tomto byznysu? Hledám IGBT tranzistor TYCO P569F2103, ale nedají se k němu sehnat téměř žádné informace, lepší je to s typem TYCO P569F2101, ale nenajdu ani datasheety abych to porovnal.

Bude to tak, že to bude nějaká specialita přímo pro výrobce? A pak jsou informace nedohledatelné? Nebo se běžně nezveřejňují?

Díky.


   
Quote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 

Zeptej se zde:

https://www.facebook.com/groups/elektrotechnikaabastleni/?ref=share

Popř. jiné skupiny Elektrotechnika atd. na FB. Jsou tam machři.


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
Topic starter  

Zkusím, díky.


   
ReplyQuote
(@cyklonit)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 93
 

Ahoj, 

ze zvědavosti jsem se podíval. To je výkonový modul z nějakého solárního měniče? To není samostatná součástka ale modul, vyrobený ke specifickému účelu. Pokud TYCO to pro někoho vyrábí. Tak možná know how, patent. Podle mě k tomu nejspíš nic moc nesezenes. 


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
Topic starter  

Jj, je to modul ze solárního měniče, resp. moduly, jsou tam dva a oba řachly, že po nich zůstaly jen nožičky v desce.

CD05F636 00EB 4C2E 9D3C B952B07EC031

   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 

To je z Froniusu?

Proč to řachlo? Že by nebyly přepěťovky na AC i DC straně? Nebo šlo vysoké napětí z panelů?


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
Topic starter  

Je to ze střídače KACO, proč to řachlo je záhada, přepěťovky jsou, všechny OK, jistič to nevyhodilo. Je to 3f střídač,  jsou v něm tři tyto desky a druhá skončila takto. Ty moduly jsou na silovém výstupu.


   
ReplyQuote
Share: