X
Forum

Forum

PRODANO - Chromecas...
 
Notifications
Clear all

PRODANO - Chromecast audio 4ks (850kc/ks)

9 Posts
4 Users
0 Likes
2,416 Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Prodano

 Prodám originální Chromecast audio. Novy, nerozbaleny, nepouzity. Duvod prodeje, koupil sem 6ks, ale nakonec jsem použil jen 2ks. K dispozici 4ks (teoreticky az 6ks, ale dva jsou rozbalene)

Original USA distribuce s EU redukci na zasuvky. Plne funkcni v Ceske republice. Foto zarizeni z jiz rozbaleneho balení. Osobní odber Brno Pozorice nebo zaslu postou pri platbe predem.

Cena 850kc

PS: Pro ostatni z fora. Ackoli funguji pri dobrem wifi signalu obstojne, celkove mi nakonec jejich ovladani uplne nesedi a premysim o prechodu na RaspPI nebo jinem systemu. Pokud ale mate zaplacenou nejakou Audio sluzbu (google music, spotify,...) bude chromecast fungovat dobre. Bez toho ale bohuzel nelze do chromecastu rozumne stremovat. Napriklad youtube nelze vubec. Existuje jeste PLEX server na lokal, ale to jsem zatim nezkousel.


   
Quote
 nksh
(@nksh)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 405
 

A cena? Klidne bych vzal 1 rozbalenej na zkousku. Yt umi puvodni chromecast, nechapu proc to neumi i tento novy?


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Cena 850kc/ks. Se mi to v tom inzeratu nezkopirovalo ;-). 

Klidne poslu ten zabaleny, ty rozbalene mam zatim napojene v pracovne a obyvaku. Streamuju zatim tak, ze mam v Chrome plugin, ktery umi prenaset veskery zvuk z dane zalozky do Chromecastu. Diky tomu lze poustet hudbu z youtube.

 

S YT je problem, ze klasicky chromecast (tzn ten na televizi) zobrazuje i video kde maji reklamu. Zatimco v Chromecast Audio je jen audio stream a zadnou reklamu tam nebyli schopni poslat, tak to zakazali ;-(


   
ReplyQuote
 nksh
(@nksh)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 405
 

L: Uz jsem Ti chtel napsat ze to beru, ted ale koukam ze spotify neumoznuje poslat stream z pc appky (jenom z mobilu). Jeste to promyslim.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

v pohode. je zajimavy, ze to z pc nejde. protoze by melo stacit tam poslat jen url streamu a melo by to hrat. Mas zaplaceny predplatny? Protoze bez nej mi to neslo ani na mobilu.


   
ReplyQuote
 nksh
(@nksh)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 405
 

Ted zrovna predplatny nemam, a nechce se mi to jen kvuli tomu obnovovat. 🙂

Ale z mobilu mi jiny zarizeni ovladat jde, zajimavy jeste testnu co vsechno.


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Mám předplatné Spotify a z app z Macbooku bezproblému streamuju do Chromecasta, bez předplatného to nejde. Plex funguje zatím super, na Synology jsem nainstaloval plugin a hudbu z NASu lze přehrát na Chromecastu.

Edit:

Tak jsem trochu kecal dnes jsem přišel na to, že z desktop aplikace můžu hrát až po té co se ke Chromecastovi připojím z apky na mobilu, pak se mi teprve nabídne v dostupných zařízeních na desktopu.


   
ReplyQuote
 zet
(@zet)
New Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1
 

Zdravim, je nabidka jeste platna? Mel bych o jeden kus zajem.

Dekuji, Jurcik


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Uz jsou vsechny prodany. Zapomel jsem updatnout inzerat


   
ReplyQuote
Share: