Pomalu se blížíme, aneb čtvrtá verze domu

Pomalu se blížíme, aneb čtvrtá verze domu

Tak jsme od včerejšího odpoledne až do noci zase ladili dům. Na základě našich předchozích připomínek upravil architekt návrh a poslal nám další verzi. V ní jsme toho zase trochu poupravovali a poslali zpět. Výsledkem byl projekt z dnešního rána, který už byl připprave na první zatěžkávací zkoušku na stavebním úřadu.

Vybaveni barevnými půdorysy, vizualizací domu a situací na pozemku jsme se vydali na SÚ. Měli jsme zřejmě kliku, ale ujala se nás milá paní, která s náma vše prošla, vysvětlila co by mohl být problém a co je v pořadku a jak dál postupovat. Kromě jednoho okna na severní stranu šlo všechno úplně hladce. Sama nám potvrdila, že dům je standardní, splňuje co splňovat má, nemá tam žádné nesmyslné výmysly a proto by s ním neměl být žádný problém. Jsme s ní domluveni, že i další fáze budeme konzulovat přímo s ní a že na finální posuzování jí to dáme k jejím rukám. Tak snad se toho někde v procesu neujme nějaká jiná pracovnice s potřebou nas zadřít nebo škodit.

Další fáze teď bude doladění domu s architektem, my si zkusíme ve všech místnostech spočítat nábytek, jestli někde něco nechybí nebo nepřebývá a když bude vše ok, začnou architekti připřavovat projekt na stavební řízení. Nás pak ještě čeká obejít sousedy pro souhlas, s jedním jsme už mluvili a vše bez problému. Oříšek trochu bude souhlas Správy a údržby silnic a Kraje, jelikož kolem nás vede krajská silnice. Ale i toby se mělo dát zvládnout.

A tady ještě aktuální verze:

Dům verze 4

Dům veze 4 druhé patro

0 0 votes
Hodnocení články
Subscribe
Notify of
guest

4 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Oliver
Guest
Oliver
7 years ago

Zdravím,
můžu se zeptat, kolik stála vaše projektová dokumentace? Díky

brantec
Guest
brantec
7 years ago
Reply to  L

Taky zdravím,
to je hodně dobrá cena za realizační projekt! Je to i včetně DPH a výpočtů pro zelenou úsporám?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x