Forum

Forum

Tipy na nákup 11.11...
 
Notifications
Clear all

Tipy na nákup 11.11. 2018 Aliexpress

111 Posts
26 Users
4 Likes
24.3 K Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3062
 

jinak co mne posledni dobou stve jeste vic, tak obcas nektere veci maji uz i shipping z USA (do EU ale poslat nelze) a ty maji pak cenu treba polovicni oproti tomu, co je cena kdyz to jde z Ciny


   
ReplyQuote
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
 

Hele mě v poslední době chodí balíky, kde je adresa odesílatele napsáno Kyrgyzstán, Vanuatu a podobný destinace. Bůhví kudy a jak to chodí...


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

Chlapi dneska jsem koukal jako puk, mam X objednavek z Alicka jak pred, tak i po 11.11. Prisla mi rano SMS ze PPL dorucuje nejakej balik bez dobirky, hodinu jsem si lamal hlavu, kde co jsem ja debil objednal...No nechal jsem to, pak vola PPL, ze je u baraku, jestli jsem doma, tak jen otviram garaz at to tam nekde necha, borec ze ok, ze to je neco z ciny. Takze uz i PPL dorucuje v ciny, ne jen ceska posta 🙂


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1503
Topic starter  

Pokud to bylo PPL, tak to nejspíš bylo ze skladu v Čechách.


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

No jsem zvedavej sam, co tam bude za odesilatele.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 

I když je v Ali napsáno, že doprava z Česka, tak to PPL veze ze skladu v Německu. 


   
ReplyQuote
(@cyklonit)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 93
 

Zdravím,

Tak PPL je celkem pohoda, také mě to překvapilo, ale PPL funguje u nás a ČP také. Když mi něco veze PLL tak to nechá u nás na poště. To je dobrý.

Ale, co není dobrý, že teď začala balíky doručovat zásilkovna na point cca 12km od baráku, kam ani nejezdím, navíc na 14 dní odjíždím do práce, manželka nechodí a aby toho nebylo málo, tak mi to tam nechají ležet 3dny, protože budou Vánoce, kvůli kapacitě tvl. Takže opravdu super.

Chtěl jsem je trošku poprcat, že se mi to nelíbí, ať to dává ten co to veze na poštu, nefunguje a za 109? mi to pošlou DPD. Řešení je před odesláním to řešit s číňanem, no a nebo nepřebírat a refund, ale ....

Takže čekám 50 balíků a nemůže to na pointu zůstat ležet....


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 

U mě zatím Zasilkovna jen 2x. Jednou do místa kam nejezdím, podruhé na druhou stranu, kam jezdím. Obě místa cca 5 km od domu.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 
Posted by: dalibor

Nedá mi to a přidávám něco pod stromeček dětem i tatínkům.  Ale pozor nezapomenout vypnout zvláště v ložnici ! Nestačí jen otočit kameru ke zdi (!) má to ještě mikrofón a "POZOR NEPŘÍTEL NASLOUCHÁ"

Bagřík je plně funkční ve všech osách. Kamera  je použitelná na ledacos jen dosah WiFi není nic moc ( do 15 m ) a baterka taky nevydrží extra ale na hraní dost dobrý. 

Kamerka má dostatečné rozlišení a dá se použít i na ledacos ( operativně ) jiného v domě....

bagr kamera 2
bagr kamera 1
bagr kamera budka detail
bagr celek

 

Včera mi přišel bagr, tak jsem ho vyzkoušel. Úžasná věc. Asi ho ani vnukovi dávat nebudu 🙂 Jdu si sehnat ještě kolečko písku a musím někde vyhrabat nějakou Tatru.


   
ReplyQuote
 blaf
(@blaf)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 490
 

My ho synovi koupili pred tremi lety a nebyl schopny nabrat ani trochu pisku. Snad budes mit lepsi kus a pujde to venku pouzit.


   
ReplyQuote
dalibor
(@dalibor)
Member
Joined: 5 years ago
Posts: 458
 

No trochu bych se bál aby to neodnesly převody jde o to že je mov  lehký a ikdyž má sílu tak písek nenabere. 
kup si plně hydraulický kovový model je ale od 1000 $ 🙁


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1196
 

@kobra - koupil jsem svetla a byly tady do par dnu. Jak jsi resil privodni kabel? Ja jsem je otevrel, original kabel odpajel, zase pripajel 3m snuru s vidlici na konci. Zatim nebyly testovany na stavbe, jen chvili v garazi. Byly docela teple po cca 3 minutach provozu.  


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 

@richard

Montoval jsem zatím 2 ks nad sebe do štítu nad garáž,  abych měl hodně světla (dělal jsem u nich po nocích Hydroizolaci střechy garáže) a tak jsem dal 2 originální šňůry do krabice a z krabice asi 10-15 metrů kabel, abych to mohl zapínat a vypínat na zemi.


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1503

   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1196
 

@pa-v-el

chapu, ze to je celoevropske narizeni, ale stejne si nemuzu pomoct ze nase ministrine financi je pekna krava 🙁 (musel jsem to sdelit, uff...)


   
ReplyQuote
Page 7 / 8
Share: