X
Forum

Forum

Tezba kryptomen - v...
 
Notifications
Clear all

Tezba kryptomen - vymena zkusenosti

248 Posts
19 Users
3 Likes
71.7 K Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3066
Topic starter  

Imho to takhle snadno vyklikat v kosiku ani nejde. je tam hromada specialnich veci, co  alfe nesezenes, navis se musi podrobne prostudovat spotreby karty, efektivita zdroje,.... Projdi linky co jsem postoval, jsou tam konfiguratory.

Studuju to dneska cely den a stale nejsem jednoznacne rozhodnuty jak to vyresit, takze tezko to nekdo naklika za tebe 😉

Navic je problem, ze karty proste nejsou ;-(


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

ja ty karty mozna dokazu sehnat, kamarad dela primo u distributora tech karet do CR, ale netusim jestli jsou vubec v cr nejaky. Já to práve taky dost sleduju, ale taky moc nevim, abych nekoupil neco, co pak nevyuzije to co potrebuju

 

PS: ted mi psal ze mel 120 kusu podpultove, ale musel by se podivat, zda je uz nevyuzili, da mi vedet- pry jsou lepsi na tezeni vegy

 

jinak taky pujdu asi tim simplemining, nejsem uplne linuxguy a vetsinou to bejva nepouzitelny pro normlani lidi


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3066
Topic starter  

ja koukal do 100megy, tak tam maji tyto  https://b2b.100mega.cz/cs/173837

ale nefunguje mi tam firemni registrace, zitra tam zkusim zavolat, jestli tam nekdo bude.

@dup jake presne si zkousel poptat, tusis co presne za vyrobce/oznaceni to melo? ze bych mrkl na vykonnost

 


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

poslal mi linky

xxxxx: https://b2b.100mega.cz/cs/173837-graficka-karta-asus-radeon-rx-580-strix-8gb
xxxxx: https://b2b.100mega.cz/cs/173838-graficka-karta-asus-radeon-rx-580-strix-8gb

ale neco ted dela, tak mi da vedet pozdeji, viz PM .. 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3066
Topic starter  

No to sou primo ty co sem nasel 😉

tak dej pak vedet (klidne PM nebo na mail) kolik by za ne chtel a kolik jich ma k prodeji a nejak se domluvime. Ja bych bral nakonec asi rovnou 4ks a casem pak dalsi (az vse otestuju)


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Osobně uvazuju o

ASROCK H110 Pro BTC+

4x ASUS Radeon RX 580 STRIX 8GB

8GB usb flashdisk 

pameti + zdroj + procesor netusim

 


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1504
 

ve 100mega je mám za: 

Vaše cena bez DPH 7 726 Kč

   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3066
Topic starter  

tyjo 7.7k bez je docela dost. v tsb se da od Saphiru sehnat za 7.7s. ale maji ted jen jednu

https://www.tsbohemia.cz/sapphire-radeon-pulse-rx-580-8gb-oc_d269824.html?fulltextword=rx580

 


   
ReplyQuote
 Ivo
(@ivo)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 22
 

Pánové, osobně se domnívám, že cena těchto karet (myšleno 100mega)je neúměrná k výslednému hasrate. Toto jsou karty, které mají zvýšený takt procesoru a tím pádem vyšší výkon ve hrách a zvýšenou spotřebu elny.

Na mining je důležitý takt pamětí.

 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3066
Topic starter  

@ivo, zalezi na cene, za 7.7bez do toho nejdu. nejdradeji bych tu z TSB za 7,7s. Podle diskuzi by mela mit ~30Mhs a spotrebu sem koukal nekde kolem 100W. takze mi vychazi pak $2.55/day, pri 150W je to $2.34

ty mas vyzkousenou plz jakou znacku? nebo to mas slozeno z vice ruznych?

Jinak jak ten Sapphire, tak ten assus maji Takt paměti: 8000 MHz - 256 bit


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

tak já mam 7704 bez dph


   
ReplyQuote
Georgio
(@georgio)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 263
 

Zajímavá debata 🙂 Kryptoměnami jsem se začal trochu zajímat před několika měsíci, ale nakonec jsem koupil na zkoušku jen vzorek Bitcoinu na začátku listopadu (za 100E při ceně 7200, takže k dnešku zisk přes 100%). Kamarád chtěl taky začít těžit, ale nakonec to vzdal.. 

Dejte pak vědět, jak to jde 🙂

Třeba dopadnete lépe než těžař z Anglie, který vyhodil disk s Bitcoiny za 2,5 miliardy 🙂

 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3066
Topic starter  

Tak sem na zkousku vzal 2x Sapphire pulse RX 580, ma se dat dostat na 30mhs, pri ~120W. zkusim to zatim na svym pracovnim pc. 

zitra/pozitri by mely dorazit, takze to pres silvestr dam dohromady a urcite postnu i clanek. Vidim to spis na serii clanku 😉


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

to jsem zvedavej 🙂


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3066
Topic starter  

tak nebude nic, alza je banda kokotu. ackoli svitilo ze to maji, ackoli mi to na telefonicke podpore pak i potvrdili, tak dnes uz sviti ze zbozi neni a nebude.

takze uvidime, jestli se podari sehnat nejake jine karty


   
ReplyQuote
Page 2 / 17
Share: